Рекордний "шатдаун" у США  загрожує безпеці аеропортів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Припинення роботи уряду США стало найдовшим в історії країни.

Припинення роботи уряду Сполучених штатів Америки може позначитися на безпеці авіаперевезень в країні, оскільки все більше агентів безпеки відмовляються працювати без заробітної плати.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання повідомило, що поки пасажири не стикалися з труднощами проходження контролю безпеки в аеропортах, однак найближчим часом ситуація може значно погіршитися.

Представник міжнародного аеропорту Маямі Грег Чін розповів виданню, що від 12 січня буде закрито один із терміналів через брак співробітників Адміністрації транспортної безпеки (TSA), які проводять огляд пасажирів.

Наголошується, що співробітники адміністрації входять в число держслужбовців, які перестали отримувати зарплату після "шатдауну" 22 грудня.

Голова ради TSA раніше заявляв, що багато членів адміністрації були змушені піти у відставку через "крайні фінансові труднощі".

Інше американське видання CNBC повідомляє, що "шатдаун" вже обійшовся для США в $3,6 млрд.

ВідеоТрамп зекономив державні гроші на медицині

Дональд Трамп зекономив на медицині державні гроші. Прості американці вже відчули на собі наслідки економії, серед них і художниця Дженні Кроїк. Їй довелося удвічі переплатити за послуги лікаря. 

Трамп зекономив державні гроші на медицині

Раніше питання відновлення фінансування уряду не вдалося вирішити в ході зустрічі демократичних лідерів і президента США Дональда Трампа з питання будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати унаслідок "шатдауна" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.

Лідер демократів у Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауну".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушену неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції