Рекордно висока температура у всьому світі. Липень 2019-го став найспекотнішим місяцем в історії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через рекордну спеку розміри арктичного і антарктичного льодовиків скоротилися до історичних мінімумів.

Липень 2019 року став найспекотнішим за всю історію 140-річну метеоспостережень – середня температура в липні була на 0,95°С вище середнього показника, зафіксованого в XX столітті.

Про це йдеться у звіті Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Липень 2019 року побив попередній температурний рекорд, встановлений 2016-го року, ставши найспекотнішим місяцем за 1880-2019 рр.

Рекордно високі температурні показники були зареєстровані в різних частинах Північної Америки, південної Азії, південній частині Африки, північній частині Індійського океану і Атлантичного океану, а також в західній і північній частинах Тихого океану.

Згідно зі звітом NOAA, через рекордну спеку розміри арктичного і антарктичного льодовиків скоротилися до історичних мінімумів.

Температурний рекорд, липень 2019
NOAA

В липні також було зафіксовано рекордно низький рівень арктичного морського льоду – на 19,8% нижче середнього, що перевищило попередній історичний мінімум липня 2012 року.

Водночас у звіті зазначається, що в деяких частинах Скандинавії, а також на заході та сході Росії температура була як мінімум на 2,7 градуси нижче середнього.

Температурний рекорд, липень 2019_1
NOAA

Нагадаємо, в липні 2019 року від спеки найбільше постраждали західні країни Євросоюзу, зокрема, Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди. У цих країнах були встановлені температурні рекорди. Науковці пов'язують спеку в Європі з глобальним потеплінням.

Відео Кількість комфортних днів скорочується: українці почали відчувати глобальні кліматичні зміни

Червень цьогоріч видався найтепліший за 140 років, липень поки що найдощовитіший за півстоліття, а осінь буде вже в серпні. Примхлива погода б'є по метеозалежних українцях.  

Кількість комфортних днів скорочується: українці почали відчувати глобальні кліматичні зміни

Залиште свій коментар

Вибір редакції