Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ректор Московського університету розповів про свою колишню студентку. Вона є "молодшою донькою" Путіна

Садовничий переконує, що, мовляв, не знав, про батьків Катерини Тихонової.

Катерина Тихонова, яку називають донькою президента Росії Володимира Путіна, свого часу навчалася в Московському державному університеті. Нині там вона працює – заступницею проректора.

Ректор МДУ Віктор Садовничий в інтерв'ю "Ведомостям" розповів про Катерину та чому став її науковим керівником.

"Я ніколи не запитую у своїх учнів, хто їхні батьки. До мене ніхто ніколи з приводу неї не звертався", - переконує Садовничий.

Катерина спочатку навчалася в Інституті країн Азії та Африки МДУ. Тоді вони й познайомилися. Вона сказала йому, що хоче зайнятися математикою. Ректор переконує, що Тихонова вступила на механіко-математичну магістратуру на загальних підставах. А після 10 років праці "блискуче" захистила кандидатську дисертацію.

"Я знаю її як дуже працелюбну та дисципліновану студентку. Треба розуміти, що захиститися на математичній раді - зробити дисертацію, опублікувати роботи - тут халтури бути не може. Там формули, теореми, це треба зробити. Вона зробила, вона талановита", - сказав ректор.

Садовничого запитали, чому він став науковим керівником Тихонової.

"У мене 70 кандидатів наук і 20 докторів (це з іноземцями). В останні роки - близько 10 захистів", - відповів ректор.

У травні 2019 року Тихонова захистила кандидатську дисертацію в галузі фізико-математичних наук. Садовничий був одним з двох її наукових керівників, пише "Медуза". "Відкриті медіа" повідомляють, що за останні 10 років ректор був науковим керівником під час написання дисертацій лише тричі.

Нині Катерина Тихонова очолює фонд "Іннопрактика", а також вона є заступницею проректора Московського держуніверситету - займається пошуком талановитої молоді.

Садовничому цього року виповнилося 80 років. У грудні закінчується термін його повноважень на посаді ректора МДУ. Він мав піти з посади за віком. Проте в листопаді Держдума РФ ухвалила поправку, яка дозволила Садовничому залишатися на посаді як завгодно довго.

Раніше повідомлялося, що "молодша донька" Путіна випустила підручники для студентів. Катерина Тихонова є співавтором спецпрактикуму з механіки для студентів МДУ.

Відео Старша донька Путіна виставила на продаж пентхаус у Нідерландах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції