Ректорка інституту розповіла, що казанський стрілець пропонував однокурсникові вступити до секти

Ректорка інституту розповіла, що казанський стрілець пропонував однокурсникові вступити до секти

Associated Press

Галявієва відрахували з коледжу, бо він припинив відвідувати заняття.

Казанський стрілець 19-річний Ільназ Галявієв, який влаштував напад на місцеву школу, пропонував своєму однокурсникові вступити до секти.

Про це розповіла ректорка Татарського інституту сприяння бізнесу Неллі Прус, пише Интерфакс.

За її словами, Гілявієв навчався в коледжі 3,5 роки, але потім його відрахували через неуспішність. Адже від січня цього року він припинив відвідувати заняття, хоча до того мав хорошу репутацію, вчився на "добре" і "відмінно".

"Він навчався добре, але за ці пів року з ним щось трапилося. Він не викликав у нас жодних запитань, він був охайний, ходив на всі заняття, брав участь в житті коледжу, був волонтером. Все було нормально", - розповіла ректорка. 

Вона каже, що мати хлопця не брала участі у його університетському житті. Кураторка групи, в якій навчався Галявієв, спілкувалася лише з батьком. Утім, і він був не дуже обізнаний з життям сина.  

"Півтора роки тому від нього з'їхала сім'я. Чому сьогодні ніхто не цікавиться його сім'єю, чому сім'я з'їхала? Але, мабуть, щось трапилося дуже серйозне. Сім'я: мати, батько і старший брат, якому 21 рік,  з'їхали, залишивши його одного в квартирі", - наголосила ректорка.

Нагадаємо, у вівторок, 11 травня, у столиці республіки Татарстан - у Казані в школі № 175 сталася стрілянина, у якій загинуло щонайменше дев'ять учнів та дві вчительки. Стрільцем виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який закінчив школу чотири роки тому. Хлопця затримали правоохоронці. Його мотиви невідомі.

На допиті Галявієв заявив, що відчуває себе богом і всіх ненавидить. Утім, про відеоігри та булінг не згадував. За його словами, зброю купив легально за два тижні до скоєного. 

Суд відправив Галявієва під варту терміном на два місяці. Сам стрілець визнав свою провину. Проти арешту казанський стрілець не заперечував.

Новини світу: за яких обставин відбулась стрілянина у казанській школі

Новини світу: за яких обставин відбулась стрілянина у казанській школі