Репетиція нападу КНДР

У Південній Кореї починаються щорічні американо-корейські навчання Ulchi Focus Lens, на яких змоделюють можливий напад з боку КНДР.

Південнокорейські навчання Ulchi Focus Lens (Фото: www.ctf76.navy.mil)
Навчання Ulchi Focus Lens проводять щороку. (Фото: www.ctf76.navy.mil)
У Південній Кореї починаються щорічні американо-корейські навчання Ulchi Focus Lens, в ході яких більше 10 тисяч військовослужбовців двох країн як на території республіки, так і за її межами відпрацюють у режимі комп'ютерного моделювання віддзеркалення можливого нападу з боку КНДР, пишуть японські ЗМІ.

Незважаючи на те, що Пхеньян, як завжди в таких випадках, виступив проти проведення навчань, вони відбудуться, хоча й у меншому масштабі. Зокрема, південнокорейські військові не візьмуть участі в польових маневрах, запланованих як частина Ulchi Focus Lens.

Крім того, через намічений на кінець серпня другий міжкорейський саміт Сеул відклав навчання "Хваран" (Hwarang), приурочені до спільних навчань з американцями. У суботу було оголошено про перенесення саміту на початок жовтня через повені в КНДР, але жодних заяв у зв'язку з цим щодо навчань військовослужбовці Південної Кореї поки не робили.

Протести в Південній Кореї проти навчань Ulchi Focus Lens
news.yahoo.com
Проти проведення навчань часом протестують не лише в Північній, але й у самій Південній Кореї.
Ulchi Focus Lens продовжаться до 31 серпня. За словами представника командування американського військового контингенту в Кореї, з боку США в них візьмуть участь загалом близько 10 тисяч чоловік. Цифру учасників з корейської сторони не розголошують.

Щороку Пхеньян протестує проти проведення навчань, називаючи їх репетицією нападу на Північну Корею. Організатори, навпаки, наголошують на їхньому оборонному характері.

У Південній Кореї після закінчення Корейської війни 1950-53 років розквартировано близько 28 тисяч американських військовослужбовців. Дві Кореї дотепер не уклали мирного договору, обмежившись перемир'ям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: