Репортера, який хотів взяти автограф у Обами, вигнали з Білого дому

Після того, як президент США підписав законопроект про медстраховання дітей, репортер несподівано перестрибнув загороджу і попрямував прямо до Обами.

Після того, як президент США підписав законопроект про медстраховання дітей, репортер несподівано перестрибнув загороджу, встановлену в східному залі Білого дому для розділення гостей церемонії і представників преси, і попрямував прямо до Обами за заповітним підписом.

Спочатку охорона затримала невідомого представника ЗМІ, проте після "фаната Обами" бачили в залі для брифінгів, де прес-служба Білого дому, ймовірно, з'ясовували особисті дані завзятого журналіста.

Ім'я репортера не відоме, як і назва ЗМІ, від якого він був акредитований на церемонію підписання законопроекту. Ймовірно, журналіст не був постійно акредитований в Білому домі, оскільки секретна служба вивчала водійські права журналіста, а не його пропуск.

Напередодні президент США Барак Обама підписав законопроект про медичне страхування дітей з сімей з низьким рівнем доходів, який двічі торпедував його попередник - Джордж Буш. Документом передбачається виділення додаткові в найближчі чотири з половиною роки 32,8 млрд доларів на дану програму, що дозволить збільшити число охоплених дітей з 7 млн до 11 млн.

Читайте також:
Обама звернеться до конгресу США
Обама запропонує Росії скоротити ядерний арсенал на 80%
В Обами вимагають депортувати його тітку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: