Репутація дорожча: Швейцарія пояснила, чому відмовила Абрамовичу в дозволі на проживання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада країни пояснила, що переважили побоювання, а не вигода.

У Швейцарії відповіли відмовою на клопотання російського олігарха Романа Абрамовича про дозвіл на проживання в цій країні. Влада пояснила, що перебування бізнесмена у Швейцарії є небажаним.

Подробиці офіційної відповіді на прохання олігарха сталі відомі після того, як Абрамович програв суд щодо їх нерозголошення. ЗМІ одразу кількох країн навели цитати про те, що перебування росіянина у Швейцарії влада країни розцінює негативно, "як джерело можливих загроз у сфері громадської безпеки, а також з точки зору можливого репутаційного збитку".

Абрамович подав прохання влітку 2016 року, але згодом його відкликав. Наступне клопотання датоване листопадом 2017 року – саме відповідь на нього наразі стала відомою широкому загалу. Цьогоріч в Абрамовича виникли труднощі з продовженням британської інвестиційної візи. Незабаром бізнесмен отримав громадянство Ізраїля.

ВідеоРосійський олігарх Абрамович зіткнувся із візовими труднощами у Британії

Як повідомляє BBC, один з найбагатших людей Росії подав документи, утім, досі не отримав відповіді. Попередня віза Абрамовича закінчилася, тож він навіть не зміг потрапити на гру власного футбольного клубу "Челсі". ЗМІ пов'язують затримку візи Абрамовича з обіцянкою Лондона з'ясувати походження статків семи сотень багатих росіян. 

Російський олігарх Абрамович зіткнувся із візовими труднощами у Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції