Республіканці скликають термінову конференцію через скандального Трампа - Associated Press

Такі конференції проводяться досить рідко і лише в крайніх випадках, коли необхідно вирішити нагальні та важливі питання.

Керівництво Республіканської партії США проведе спеціальну конференцію для обговорення ситуації, що склалася навколо партійного кандидата у президенти Дональда Трампа.

Про це повідомило агентство Associated Press, передає Інтерфакс.

На ранок понеділка (10 жовтня - ред.) керівники Республіканської партії намітили проведення відео-конференції", - йдеться в повідомленні.

В агентстві відзначили, що хоча в наявному листі, який було розіслано керівництву партії, не згадується тема майбутньої конференції, "законодавці впевнені, що вона буде присвячена Трампу".

Варто відзначити, що такі конференції проводяться досить рідко і лише в крайніх випадках, коли необхідно вирішити нагальні та важливі питання.

Як повідомлялося, наразі керівники-республіканці та представники громадськості вимагають від Трампа зняти свою кандидатуру з виборів у зв'язку з тим, що він допускав у своїх попередніх інтерв'ю вульгарні висловлювання щодо жінок у своїх з ними відносинах.

Сам же Трамп заявляє, що в жодному разі не відмовиться від участі у виборах і шанси на це "дорівнюють нулю".

Своєю чергою, американські ЗМІ продовжують публікацію непристойних для Трампа матеріалів. Так, телеканал CNN оприлюднив добірку інтерв'ю, які політик давав у різний час, і в яких він обговорював з журналістами деталі інтимного життя, допускаючи образливі висловлювання щодо жінок.

Варто також зазначити, що Національний комітет Республіканської партії на вихідних збирається переглянути свою стратегію і разом з юристами знайти правові можливості заміни Дональда Трампа іншою кандидатурою на виборах президента США, повідомляло раніше видання Politico з посиланням на свої джерела в партії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: