Республіканці у США форсують розслідування проти сина Байдена

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони хочуть відкрити справу проти Гантера Байдена за його роботу в Україні.

Республіканці в Сенаті США форсують розслідування діяльності сина колишнього віцепрезидента США Джо Байдена в Україні. Він у 2014 році увійшов до правління енергетичної компанії Burisma.

Про це пише Deutsche Welle.

Комітет Сенату з внутрішньої безпеки і урядових справ США в середу, 20 травня, більшістю голосів підтримав рішення вимагати документи в американської компанії Blue Star Strategies, яка надавала консультаційні послуги Burisma. Ці документи пов'язані з діяльністю Гантера Байдена. Якщо компанія їх не надасть, їй можуть загрожувати штрафні санкції.

Республіканці хочуть ініціювати розслідування через підозру в тому, що між роботою Гантера Байдена в Україні та роботою його батька на українському напрямі в адміністрації експрезидента Барака Обами існував конфлікт інтересів. Голова комітету Рон Джонсон неодноразово заявляв, що це розслідування не повинно зашкодити президентській кампанії Джо Байдена. Однак у штабі Байдена вважають, що, розслідуючи діяльність Гантера Байдена, Джонсон виконує "політичне доручення" суперника Байдена на виборах Дональда Трампа.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат України Андрій Деркач під час пресконференції 19 травня представив плівки, на яких нібито розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. Оприлюднені записи низької якості, але Деркач стверджує, що голоси на них належать саме американським урядовцям та українському президенту. 

Відео У Раді хочуть створити ТСК, яка вивчить зміст автентичності розмови Порошенка та Байдена

Скандальні записи. У парламенті хочуть створити тимчасову слідчу комісію, яка вивчатиме зміст та автентичність розмов Петра Порошенка та Джо Байдена. Учора, 19 травня, їх оприлюднив нардеп Андрій Деркач. Сьогодні, 20 травня, президент Зеленський на брифінгу закликав правоохоронців відреагувати на почуте.  

У Раді хочуть створити ТСК, яка вивчить зміст автентичності розмови Порошенка та Байдена

Вибір редакції