Республіканці критикують Буша

Президент Сполучених Штатів втрачає популярність через свою політику.


На чергових дебатах претендентів на пост президента США від Республіканської партії більшість учасників критикувала політику нинішнього президента Джорджа Буша, свого однопартійця. Як передає Associated Press, непопулярність американського лідера серед виборців знайшла віддзеркалення в закликах республіканців до змін. 

Проте при обговоренні війни в Іраку сенатор Джон Маккейн, один з фаворитів президентських перегонів, перевів тему з відповідальності Буша за невдалу військову операцію на критику найпопулярнішого кандидата від демократів, сенатора Хіларі Клінтон.

"Коли сенатор Клінтон говорить, що це війна Буша, президента Буша, вона неправа", - заявив Маккейн."Коли при влади був президент Клінтон, я не говорив, що Боснія – це війна президента Клінтона". 

"Президенти не програють війни. Політичні партії не програють війни. Нації програють війни", - додав сенатор.

Проте Маккейну довелося визнати, що він голосував за початок вторгнення до Іраку, не ознайомившись із 90-сторінковим звітом розвідки. За його словами, рішення було ухвалене на підставі численних тематичних брифінгів. 

На третіх дебатах республіканців обговорювався й вирок Льюїсу "Скутеру" Ліббі, що був проголошений раніше того ж дня. Колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані, який працював у минулому на посаді прокурора, повідомив глядачам, що 2,5-річний тюремний термін дуже великий, і вважає доцільним помилування.

Деякі учасники дебатів, зокрема, Джуліані і Маккейн, раніше виступали на підтримку нехарактерних для республіканців законопроектів, наприклад, досліджень стовбурних клітин. Проте всі 10 претендентів на президентський пост одноголосно висловилися проти служби в армії відкритих гомосексуалістів, таким чином показавши свою прихильність до генеральної лінії партії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: