Республіканці в США змінили імідж: лідером став темношкірий

Колишнього віце-губернатора штату Меріленд було обрано головою республіканців.

Майкл Стіл, колишній віце-губернатор штату Меріленд, обраний головою Національного комітету Республіканської партії США. Він став першим афроамериканцем на цій посаді.

Щоб визначити лідера республіканцям потрібно було провести шість раундів голосування. Стілу віддали перевагу 91 з 168 членів комітету. Його основний суперник в шостому раунді Кетон Доусон отримав 77 голосів. Всього для перемоги було необхідно заручитися підтримкою 85 учасників засідання.

Спочатку Стіл вважався аутсайдером на цих виборах, а фаворитом гонки був чинний голова Майкл Данкен, повідомляє ВВС. Проте всупереч прогнозам Данкен вибув з боротьби вже після двох раундів голосування.

На посаді голови Національного комітету Республіканської партії Стіл займатиметься проведенням партійних кампаній в національному масштабі. Передвиборною платформою колишнього віце-губернатора Меріленда була обіцянка провести так званий "ребрендінг" партії (змінити її імідж), а також за допомогою нових технологій встановити контакт з широкими масами американських консерваторів.

"Ми збираємося сказати як друзям, так і супротивникам: ми хочемо, щоб ви були частиною нас, ми хочемо, щоб ви були з нами. Тим же, хто має намір чинити перешкоди (говоримо): готуйтеся бути скинутими", - з такими словами Стіл прийняв пропозицію стати новим головою Національного комітету.

Читайте також:

Республіканці підозрюють Обаму в порушенні закону

Республіканці не називатимуть імені Обами

Жарт про "чарівного Обаму" виліз республіканцям боком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: