Революція обходиться Єгипту в 310 млн доларів щоденно

Політична криза дорого обходиться Єгипту. Прогноз зростання економіки країни, на думку аналітиків, дуже невтішний: 3,7% з очікуваних раніше 5,3%.

Кожен день революції в Єгипті обходиться економіці країни в 310 млн доларів.

Про це йде мова у звіті аналітиків французького банку Credit Agricole. Крім того, аналітики банку знизили прогноз зростання єгипетського ВВП  на 2011 рік до 3,7% з очікуваних раніше 5,3%.

Акції протесту тривають вже десятий день поспіль. Єгипет вже залишили десятки тисяч іноземних туристів, банки та біржі були закриті весь минулий тиждень, робота багатьох промислових підприємств також зупинена.

Нагадаємо, за останні дні в Єгипті в результаті зіткнень демонстрантів з поліцією і один з одним загинули більше 150 людей. За неофіційними даними, кількість жертв досягла 300.

Масові демонстрації в Єгипті з вимогою приборкати зростання цін, дати людям робочі місця і покласти край 30-річному правлінню президента Хосні Мубарака почалися ще 25 січня і після цього щодня наростали, перейшовши в багатотисячні виступи, що супроводжуються заворушеннями і насильством.

За останні кілька днів ситуація в Каїрі і ряді інших міст країни різко погіршилася. Сутички, в яких беруть участь десятки тисяч людей, відбуваються між прихильниками і супротивниками Хосні Мубарака.

На п'ятницю 4 лютого, опозиція призначила "день відходу" Мубарака. Після полуденної молитви демонстранти знову вийшли з вимогою відставки президента. Вони скандують: "Сьогодні останній день!" та "Для Єгипту сьогодні свято!".

Читайте також:

Єгипетські повстанці розпочали "останній день Мубарака"

У Єгипті дипломатичний автомобіль збив десятки демонстрантів (відео)

У Єгипті поліція відстрілює журналістів, щоби почати зачистку від повстанців

Мубарак: у загибелі людей винен не я, а "Брати-мусульмани"

ВідеоРеволюція обходиться Єгипту в 310 млн доларів щоденно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: