Рейтинг довіри до тандему Мєдвєдєв-Путін впав до рекордного мінімуму

У Росії відзначили падіння рейтингу тандему Дмитра Мєдвєдєва і Володимира Путіна. Прогнозують подальше падіння через пожежі у країні.

Фонд "Громадська думка" (ФГД), "Левада-центр" і ВЦВГД, за даними на 1 серпня, зафіксували рекордне зниження рейтингів довіри до президента Дмитра Мєдвєдєва і прем'єра Володимира Путіна.

За даними ФОМ, підтримка Мєдвєдєва знизилася з 62 до 52 відсотків. Що ж стосується Путіна, то йому, за даними фонду, довіряють стільки ж росіян, скільки в червні - 61 відсоток. Для прем'єра це мінімальний показник за останні чотири роки.

За версією "Левада-центру", рейтинг довіри Мєдвєдєва впав з 39 до 38 відсотків, а Путіна - з 48 до 44 відсотків. Дані ВЦИОМ свідчать про ту ж тенденцію: рейтинг президента опустився з 44 до 39 відсотків, а прем'єр-міністра - з 53 до 47 відсотків.

Більшість аналітиків схиляється до того, що через аномальну спеку і непереконливі дії влади з ліквідації пожеж рейтинг правлячого тандему впаде ще нижче. Вищенаведені дані не включають в себе роздратування жителів РФ в повній мірі, вважають експерти.

Єдиним, хто дав оптимістичний коментар з приводу перспектив відносин між росіянами і владою, став заступник керівника виконкому "Єдиної Росії" Олексій Чадаєв. Він вважає, що люди в критичній ситуації згуртуються навколо тандему і подальшого обвалу рейтингів президента і прем'єра не буде.

Читайте також:

Збитки від аномальної спеки в Росії оцінили в 15 мільярдів доларів

Мєдвєдєв запланував на відпустку риболовлю з Путіним і йогу

Мєдвєдєв відмовився конкурувати з Путіним на виборах-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: