Рейтинг Обами опустився до рекордно низького рівня

За даними опитування, 6 із 10 американців більше не довіряють президентові США Бараку Обамі.

60% американців більше не довіряють президентові Бараку Обамі. Такі дані опитування, проведеного цього місяця газетою The Washington Post і телеканалом ABC News і опублікованому 13 липня.

Ці дані сигналізують про кардинальну зміну громадської думки з протягом півтора років каденції Обами: у січні 2009 року 60% виборців висловлювали підтримку новому президентові і вірили в його вміння приймати правильні рішення.

Сьогодні на запитання про те, чи здатний глава Білого дому приймати правильні рішення, 58% респондентів відповіли "частково" або ж "ні".

У ході опитування також з'ясувалося, що 43% американців, третина з яких складають прихильники демократичної партії, схвалюють роботу Обами в галузі економіки, в той час як 54% розчаровані його досягненнями.

62% опитаних заявили, що на парламентських виборах, які відбудуться 2 листопада, не підтримають кандидатуру свого обранця.

На думку аналітиків, причиною розчарування американців стали проблеми житлового будівництва та уповільнення зростання економіки.

Читайте також:

Обама знав про російських шпигунів ще до скандалу

Названо найбільшу помилку Обами

Більше половини американців не хочуть переобрання Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: