Рейтинг Обами підскочив після ліквідації бен Ладена

Washington Post провело опитування, за яким рейтинг Барака Обами стрімко пішов угору після знищення Усами бен Ладена.

Ліквідація лідера "Аль-Каїди" Усами бен Ладена підвищила на 9% рейтинг президента США Барака Обами, який опустився в квітні до максимально низького рівня.

Про це свідчать результати опитування, проведеного газетою Washington Post і дослідницьким центром Pew.

"За короткий час вбивство бін Ладена призвело до стрибка рейтингу Обами і значного збільшення американців, впевнених у тому, що він як глава держави добре справляється з боротьбою з тероризмом і операцією в Афганістані", відзначають соціологи. Разом з тим, кількість тих, хто вважає, що президент здатен виправити ситуацію в економіці, не зросла.

Всього роботу Обами на посту президента схвалюють 56% опитаних, що на 9% більше, ніж показник квітня. Це найвищий рейтинг схвалення дій президента, зафіксований опитуваннями з 2009 року.

Більше двох третин опитаних заявили, що президент заслужив їх довіру після того, як відзвітувався про ліквідацію бен Ладена.

При цьому лише 40% американців схвалюють дії глави держави щодо відновлення національної економіки, і це найнижчий показник за весь час проведення опитувань Washington Post про довіру Бараку Обамі.

Нагадаємо, Усама бен Ладен був знищений у ніч на понеділок, 2 травня, американським армійським спецназом в укріпленому будинку в районі міста Абботабад поруч з пакистанської столицею Ісламабадом.

Смерть "терориста номер один" офіційно підтвердив президент США. Він повідомив, що санкціонував операцію ще тиждень тому і пакистанська влада була повідомлена про її проведення. Обама також сказав, що світ став безпечнішим після знищення ватажка Аль-Каїди Усами бен Ладена.

Радник президента США з питань боротьби з тероризмом Джон Бреннан підтвердив інформацію про те, що вбитий американським спецназом в Пакистані лідер "Аль-Каїди" Усама бен Ладен був похований у морі.

Раніше повідомлялося про те, що під час штурму притулку бен Ладена на касці одного з піхотинців була закріплена відеокамера. Пряму трансляцію захоплення в реальному часі дивилися Барак Обама і члени його адміністрації, а коментував те, що відбувається особисто глава ЦРУ.

Читайте також:

Обама особисто вибрав спосіб ліквідації бен Ладена

Обама оприлюднить справжнє посмертне фото бен Ладена

Відбувся перший теракт після вбивства бен Ладена

ВідеоОбама про ліквідацію бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: