Рейтинг оператора "Фукусіма-1" знизили до "сміттєвого"

Аналітики S&P не виключають, що Tepco може оголосити дефолт по корпоративних облігаціях на п'ять трильйонів ієн.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий рейтинг японської компанії Tokyo Electric Power Company (Tepco), оператора АЕС "Фукусіма-1", з "ВВВ" до "В+". Таким чином, рейтинг Tepco впав до "сміттєвого" (junk, нижче "BBB-") рівня.

Аналітики S&P не виключають, що Tepco може оголосити дефолт по корпоративних облігаціях на п'ять трильйонів ієн (62 мільярда доларів).

Крім того, банкам-кредиторам, швидше за все, доведеться погодитися реструктуризувати борги Tepco, яка намагається боротися з наслідками аварій на АЕС, викликаних землетрусом 11 березня.

30 травня в Tepco повідомили, що компанія не вкладеться в терміни, в які передбачалося усунути наслідки аварій на "Фукусіма-1". Раніше планувалося закінчити всі роботи і повністю взяти ситуацію на АЕС під контроль до кінця поточного року.

Крім того, 20 травня Tepco відзвітувала про збитки за минулий фінансовий рік (закінчився 31 березня), які виявилися найвищими в історії нефінансового сектора Японії. Втрати компанії становили 1,3 трильйона ієн (15,28 мільярда доларів).

При цьому Tepco ще належить виплатити компенсації людям, які проживали в близькості від АЕС і потерпілим від радіації.

За різними оцінками, сума витрат компанії становитиме 2-11 трильйонів ієн. Раніше Tepco вже звернулася до влади країни за допомогою у виплаті компенсацій, після чого уряд погодився надати Tepco підтримку в розмірі п'яти трильйонів ієн.

Читайте також:

Оператор "Фукусіма-1"підтвердив розплавлення палива в трьох реакторах

На "Фукусіма-1" стався масштабний витік радіоактивної води

Голова ТЕРСО взяв на себе провину за аварію на "Фукусіма-1" і звільнився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: