Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рейтинг пропутінської "Єдиної Росії" впав до десятирічного мінімуму

В країні незадоволені пенсійною реформою.

Рейтинг пропрезидентської партії "Єдина Росія" впав до десятирічного мінімуму на тлі невдоволення росіян пенсійною реформою.

Про це свідчать дані опитування фонду "Общественное мнение". Востаннє настільки низьким рівень підтримки був в кінці 2007 року, зазначає Російська служба BBC.

Якби вибори відбулися найближчої неділі, голосувати за партію влади були б готові 33% росіян, йдеться в останніх даних опитування.

Зазначається, що в червні рейтинг "Єдиної Росії" тримався на рівні 45%, однак потім почав різко знижуватися. Це сталося після того, як лідер партії, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв оголосив про підвищення пенсійного віку і збільшення ПДВ. За півтора місяця підтримка "Єдиної Росії" впала більш ніж на 10 відсоткових пунктів: з опитаних 43% негативно оцінюють роботу партії - цей показник за півтора місяці виріс на 15 процентних пунктів.

36% росіян зізналися, що за останній місяць стали менше довіряти партії влади.

9 вересня в Росії відбудуться вибори 26 глав регіонів, 17 закзборів і довибори 7 депутатів Держдуми.

Нагадаємо, уряд Росії планує підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту і зараз чекає підпису Путіна. Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення.

Вибір редакції