Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рейтинг Путіна досяг історичного максимуму: у Росії оприлюднили результати нового опитування

Напередодні виборів 2008 року його рейтинг складав лише 43%.

За чинного президента РФ Володимира Путіна, якщо б президентські вибори відбулися в найближчу неділю, проголосували б 82% людей, які точно прийдуть на них.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене "Левада-центром", передає Дождь.

Так, 63% респондентів проголосували б за Путіна, 6% - за Володимира Жириновського, 3% - за Геннадія Зюганова, 2% - за Олексія Навального. При цьому по 9% опитаних заявили, що не прийшли б на вибори або не знають, чи прийдуть вони. 5% відповіли, що прийшли б, але не знають, за кого голосувати.

З урахуванням лише респондентів, які точно прийдуть на вибори, то 82% людей проголосували б за Путіна, 6% - за Жириновського, 4% - за Зюганова і 2% - за Навального.

Соціологи зазначають, що це максимальний результат за всю історію.

За рік до минулих виборів, електоральний рейтинг Путіна складав 68%, а напередодні виборів 2008 року - 43%.

Нагадаємо, рейтинг Путіна падає. 81,6 % жителів Росії схвалили роботу Володимира Путіна на посаді президента країни. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), передає lenta.ru. У кінці березня — на початку квітня рівень схвалення досягав 82,7%, у середині квітня — 80,9%. 

Нелегітимна російська Держдума в першому читанні схвалила перенесення виборів президента в 2018 році на день анексії Криму - 18 березня.  Спікер нелегітимної Держдуми РФ В'ячеслав Володін підтримав ідею провести вибори президента Росії в 2018 році 18 березня — в день підписання між главою РФ Володимиром Путіним і його кримськими маріонетками так званого "договору про приєднання Криму до Росії". У Кремлі заявили, що обмірковують ініціативу про перенесення виборів президента Росії в 2018 році на 18 березня. 

Раніше ЗМІ писали, що Путін збирає команду для гарантії своєї перемоги на виборах на четвертий термін з великим відривом у 2018 році. Вона повинна провести не звичайні вибори, а вибори Путіна, які більше схожі на референдум про довіру чинному президенту

Пєсков якось натякав на найближчі плани Кремля. Щодо майбутніх президентських виборів в Росії, то Пєсков дав зрозуміти, що Путін піде на новий термін. Він не зміг однозначно відповісти на запитання журналіста, чи буде дозволено Олексію Навальному брати участь у виборах президента РФ в 2018 році. 

Відео Учасники саміту G7 пригрозили Росії новими санкціями, якщо Путін не втихомириться

Залиште свій коментар

Вибір редакції