Рейтинг Путіна обвалився до найнижчого за останні 14 років рівня - опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціально заради рейтингу президента РФ почали використовувати додаткову методику під час опитування.

Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну довіряють лише 28,3% опитаних громадян. Це найнижчий за останні 14 років, від січня 2006-го, показник.

Про це йдеться в соціологічному опитуванні Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГО), пише Deutsche Welle.

Опитування було проведене у березні, а його результати опубліковані 27 квітня. Опитуваних запитали: "Якщо говорити про політиків, кому ви довіряєте?".

У грудні 2019 року рівень довіри до Путіна вперше впав нижче 30% - до 29,8%. У січні він піднявся до 30,6%, але в лютому знову опустився до 29%.

Водночас на пряме запитання про довіру конкретно до Путіна, яке ВЦВГО поставив 19 квітня, позитивно відповіли 69,8% респондентів. Пік довіри до Путіна за опитуванням, проведеним з закритим питанням, спостерігався 26 січня 2020 року - 73,9%. А 22 березня рівень довіри впав до позначки - 67%.

Після суттєвого падіння довіри до Путіна рік тому (в травні 2019-го - 30,5%) соціологи змінили методику опитування. Якщо раніше запитували, якому саме політику довіряють росіяни, то відтоді почали використовувати й закрите запитання, чи довіряють конкретно Путіну. І саме це конкретне запитання дало рік тому Путіну підтримку в 72,3%, а про недовіру тоді сказали лише 23,7%.

Рівень довіри росіян до прем'єр-міністра РФ Михайла Мішустіна склав 52,1%, показало опитування з закритим питанням, проведений у середині квітня.

Раніше Конституційний суд Росії дозволив обнулити президентські терміни Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції