Рейтинг Путіна стабільно падає: його підтримують вже менше 50% росіян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Разом з Путіним обвалюється рейтинг і його партії "Єдина Росія".

Рейтинг президента Росії Володимира Путіна від червня цього року продовжує стабільно падати та досяг вже рівня 2013 року  - 45% підтримки.

Про це йдеться у новому опитуванні Фонду "Громадська думка".

Опитування проводилось 4-5 серпня цього року. Лише 45% громадян заявили, що голосували б за Путіна на президентських виборах, тоді як ще у червні таких було 62%.

Так само впав і рейтинг довіри до Путіна – лише 24% опитаних зазначили, що повністю довіряють російському президенту, тоді як в червні цей показник був на рівні 38%.

Разом з Путіним падає рейтинг і його партії "Єдина Росія" - він впав до 32%. Для прикладу, на виборах до Держдуми 2016 року путінська партія набрала трохи більше 54% голосів.

Про падіння рейтингу влади та зростання протестних настроїв серед населення в Росії говорять майже всі, навіть проурядові, соціологічні служби. Все через програму уряду на підвищення податків та пенсійного віку.

Нагадаємо, уряд Росії планує підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту та наразі чекає підпису Путіна. Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції