Рейтинг Саркозі обвалився через пенсійну реформу

Через підвищення пенсійного віку рейтинг президента Франції впав нижче 30%, лише за місяць рейтинг Саркозі втратив три пункти.

Через "продавлювання" непопулярною пенсійної реформи рейтинг президента Франції Ніколя Саркозі вперше за три з половиною року впав нижче 30%.

Про це свідчать дані опитування Французького інституту вивчення громадської думки, проведеного спеціально для Journal du dimanche.

За результатами дослідження, 70% жителів країни не задоволені роботою президента: 38% "вкрай не задоволені" діяльністю Саркозі, 32% "швидше незадоволені". Скоріше, задоволені роботою голови держави 24% респондентів, дуже задоволені - тільки 5%.

До прем'єр-міністра Франції Франсуа Фійона французи ставляться дещо краще: його робота задовольнила 38% учасників опитування, ще 9% - "повністю задоволені". Негативно роботу прем'єра оцінює кожен другий (51%) - 32% "швидше незадоволені", вкрай незадоволені 19% респондентів.

За минулий місяць рейтинг Саркозі втратив три пункти популярності, Фійона - два. Репрезентативне соціологічне опитування проводилося з 14 по 22 жовтня, в ньому взяли участь 1,828 тис. людей у віці від 18 років і старше.

Нагадаємо, 22 жовтня Сенат Франції після трьох тижнів дебатів проголосував за пенсійну реформу, маніфестації та страйки проти якої проходять по всій країні.

З демонстрантами змішуються погромники, і акції протесту часто виливаються у заворушення. З 12 жовтня по всій країні були затримані близько 2,2 тисячі людей.

Тим не менш, опозиція не має наміру відступати. Вона призначила дві нові дати для національних акцій протесту: 28 жовтня та 6 листопада. Національна спілка студентів Франції (UNEF) закликала молодь влаштувати маніфестації під час осінніх канікул, 26 жовтня.

Читайте також:

Сенат Франції схвалив пенсійну реформу Саркозі

Французькі жандарми розблокували один з нафтозаводів: є поранені

Профспілки Франції проведуть чергові загальнонаціональні акції протесту

У Парижі заблокували вхід у головний термінал аеропорту Руассі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: