Рейтинг уряду Путіна сягнув історичного мінімуму

За даними опитування, у червні рейтинг уряду знизився до 46 відсотків, а число тих, хто не схвалює дії кабінету Путіна, сягнуло 52 відсотків.

Число незадоволених росіян кабінетом міністрів Володимира Путіна вперше перевалило за половину населення, хоча рейтинг самого прем'єра і лідера "Единой России" залишився на рівні 69 відсотків.

За даними опитування, проведеного Левада-центром, у червні рейтинг уряду знизився до 46 відсотків, а число тих, хто не схвалює дії кабінету Путіна, сягнуло 52 відсотків.

У момент приходу Путіна на пост прем'єра в травні 2008 року діяльність його уряду схвалювали 60% росіян. Восени минулого року рейтинг був стабільно вищий 50%.

Розчарування громадян у владному тандемі і партії влади вперше було зафіксовано в січні, коли їхні рейтинги синхронно опустилися відразу на кілька відсотків, хоча і залишилися вищими п'ятдесятивідсоткової планки.

Соціологи пов'язували зниження популярності влади із затяжним виходом Росії з економічної кризи і відсутністю у громадян надій на краще життя.

Рейтинги тандему сягнули історичних мінімумів в березні, потім піднялися, але в червні повернулися на найнижчі за час спостереження рівні. Число тих, кому подобається робота президента Дмитра Мєдвєдєва, склало 66 відсотків, а кількість задоволених Путіним залишилося на рівні 69%.

Нагадаємо, що вперше рейтинги Путіна і Мєдвєдєва зрівнялися в травні цього року. У квітні повідомлялося, що понад третина росіян підтримує балатування і Володимира Путіна, і Дмитра Мєдвєдєва на президентських виборах 2012 року.

Читайте також:

Путін зізнався, що під час поїздок Росією відчуває себе конем

Мєдвєдєв виключив суперництво з Путіним на виборах

Джип Мєдвєдєва наїхав на натовп людей (відео)

Мєдвєдєв оголосив кінець "державного капіталізму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: