Резервуар з отрутохімікатами в Угорщині відремонтували

Нових тріщин у стіні резервуара з токсичними відходами в Угорщині немає. Влада назвала ситуацію обнадійливою.

Влада Угорщини завила, що нових тріщин у північній стіні резервуара з червоним шламом не виявлено, і ситуація "обнадійлива".

"Діри в стінах, виявлені раніше, на даний момент закладені, проте про зниження рівня боєготовності рятувальних служб говорити поки рано", - повідомив офіційний представник угорської служби захисту населення від стихійний і екологічних лих Тібор Добсон.

За його словами, по периметру резервуару в даний момент встановлено спеціальні додаткові стіни з метою запобігання нових витоків.

Раніше повідомлялося, що стінка сховища отрутохімікатів може незабаром обрушитися, що призвело б до поглиблення екологічної катастрофи в регіоні.

Нагадаємо, увечері 4 жовтня на заводі Ajkai Timfoldgyar Zrt в угорському м. Айка стався витік червоного шламу - отруйного конденсату, який утворюється при виробництві глинозему. У результаті події загинули не менше семи осіб, більше 120 постраждали.

Наразі існує небезпека потрапляння отруйних речовин у води Дунаю, проте угорська влада стверджує, що їй вдалося локалізувати зону забруднення. Отрутохімікати загрожують і Україні. У МНС повідомили, що за 14 діб токсичні речовини з угорського заводу можуть потрапити в українську ділянку ріки Дунай поблизу міста Рені Одеської області.

Читайте також:

Через загрозу нового розливу хімікатів в Угорщині оголошено евакуацію

Гребля резервуара з токсичними відходами в Угорщині може впасти

Жертвами екологічної катастрофи в Угорщині стали вже семеро людей

Токсичні відходи з Угорщини допливуть до України за два тижні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: