Резонансний суїцид в Японії

Скоєно друге самогубство пов’язане зі скандалом довкола компанії „J-Green”


В Японії знайдено мертвим Шінічі Ямадзакі – екс-голову компанії „J-Green”, в скандалі довкола якої був причетний міністр сільського господарства, який вкоїв учора суїцид. Тіло 76-річного бізнесмена знайдено на парковці біля його дому в Йокогамі. За даними агентств, він викинувся з вікна свого дому.

Минулого тижня двоє працівників компанії „J-Green”, яка працює у сфері лісного господарства, були арештовані під час розслідування справи про навмисне заниження цін при проведенні суспільних робіт. У зв’язку з цією справою в будинку Ямадзакі був проведений обшук.

Міністр сільського господарства Матцуока, який здійснив в понеділок спробу самогубства, внаслідок якої помер у лікарні, отримував політичні пожертвування від одного з підрядчиків „J-Green”, підозрюваного в нечесному встановленні ціни при операціях. 

У зв'язку з цим скандалом на Матцуока посипався шквал критики з боку опозиції, проте прем'єр-міністр Синдзо Абе заявив про свою підтримку міністра і не допустив його відставки. В результаті постраждала репутація і самого Абе - менш, ніж за два місяці до виборів верхньої палати парламенту, рейтинг прем'єра досяг рекордно низької відмітки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: