РФ і Білорусь досягли згоди у "молочній війні"

До середини осені буде скорочено ввезення сухого молока з Білорусі і одночасно збільшений імпорт білоруського сиру та масла.

Росія і Білорусь досягли згоди з "молочної проблеми", що різко загострила відносини між двома країнами. Як заявила міністр сільського господарства Росії Олена Скринник, до середини осені буде скорочено ввезення сухого молока з Білорусі і одночасно збільшений імпорт білоруського сиру та масла. Ця домовленість, за словами Скринник, влаштувала обидві сторони.

Як повідомлялося, 13 червня Лукашенко доручив підготувати пропозиції щодо введення митного оформлення на білорусько-російському кордоні.

До цього з боку Білорусії митних структур не було. З російського боку діють пункти прийому повідомлень, які здійснюють митний контроль за товарами з третіх країн, що ввозяться до Росії з Білорусії.

Останнім часом відносини між Москвою і Мінськом ускладнилися. Навесні Росія не видала Білорусії обіцяний кредит в 500 мільйонів доларів, засумнівавшись в платоспроможності Мінська.

Лукашенко розкритикував це вирішення російської сторони, після чого Росія заборонила ввезення в країну білоруської молочної продукції.

Це рішення також викликало критику з боку Мінська. На тлі "молочної війни", що загострилася, Лукашенко відмінив візит до Москви на сесію Організації Договору про колективну безпеку.

Мінськ також відмовився підписати угоду про створення Колективних сил оперативного реагування ОДКБ. Всі ці події супроводжувалися полемікою між російськими і білоруськими чиновниками.

Читайте також:

Мінськ посилив митний контроль на кордоні з Росією

Росія виграє "молочну війну": білорусів витіснили з ринку

Путін заборонив міністрам ображатись на білорусів

"Газпром" має намір подати до суду на Білорусь

Росія підписала договір про військовий союз ОДКБ без Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: