РФ і Сирія відкривають на кордоні американської зони коридори для виходу біженців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення про початок гуманітарної операції прийнято сирійським урядом при сприянні Росії.

Два гуманітарних коридору для виходу з табору біженців "Рукбан" почнуть працювати з 09:00 вівторка на межі контрольованої США зони в Сирії.

Про це пише російський Інтерфакс.

У таборі "Рукбан" знаходяться близько 50 тис. біженців. Табір розташований у однобічно створеної США зоні деескалації "Ет-Танф".

Рішення про початок гуманітарної операції прийнято сирійським урядом при сприянні Росії.

У населених пунктах Джлеб і Джебель-ель-Гураб будуть обладнані пункти пропуску "для добровільного безперешкодного і безпечного виходу сирійських біженців до обраного місця проживання".

Прийматися будуть всі виходять з табору "Рукбан" сирійські громадяни, в тому числі і втратили документи, що посвідчують особу.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Як повідомлялося раніше, про намір вивести військових з Сирії заявив у грудні президент США Дональд Трамп. Він пояснив це "перемогою" над "Ісламською державою". Рішення Трампа в США і ЄС сприйняли як несподіване і суперечливе. Незабаром після цього міністр оборони США Джеймс Маттіс подав у відставку. На початку січня 2019 року Трамп пом'якшив свою заяву. Він "ніколи не говорив, що ми вийдемо звідти за ніч", - додав президент США.

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон згодом пояснив, що Вашингтон не буде виводити своїх військових з Сирії, поки терористичне угрупування "Ісламська держава" (ІГ) не буде повністю ліквідовано і поки США не отримають від Анкари гарантій безпеки для своїх курдських союзників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції