Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ намагається дестабілізувати ситуацію в Україні з території Придністров'я - Клімкін

Також він додав, що обидві країни страждають від російської агресії.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Російська Федерація надалі намагається з території Придністров'я здійснювати варіанти дестабілізації ситуації в Україні.

Про це він повідомив на спільній прес-конференції з главою МЗС Молдови Тудором Уляновскі в середу в Києві, передає Інтерфакс.

"З території Придністров'я з боку Росії здійснюються спроби дестабілізації України", - сказав Клімкін. 

Також він додав, що обидві країни страждають від російської агресії та російської присутності.

"Будемо спільно працювати над тим, щоб усунути загрозу російського складу в Колбасній (село в Рибницькому районі в Молдові, Придністров'я), де зберігається море боєприпасів, які непридатні. Це фундаментальна загроза для обох країн ", - пояснив міністр.

Нагадаємо, що раніше Придністров'я відмовилося від виведення російських військ. Так зване МЗС невизнаної республіки заявило, що кремлівські збройні сили є гарантом миру і безпеки. І жодні рішення про цю "миротворчу місію" не можуть бути ухвалені без врахування думки самого Придністров'я. Російські війська дислокуються на цій молдовській території з 1995 року.

ВідеоПридністров'я відмовилося від виведення російських військ

Резолюція ООН - не аргумент. Так зване МЗС невизнаної республіки заявило - кремлівські збройні сили є гарантом миру і безпеки. І жодні рішення про цю "миротворчу місію" не можуть бути прийняті без врахування думки самого Придністров'я. Російські війська дислокуються на цій молдовській території з 1995 року.

Придністров'я відмовилося від виведення російських військ

Залиште свій коментар

Вибір редакції