РФ обіцяє відповісти на розміщення батальйонів НАТО в Польщі і Прибалтиці

Точна чисельність контингенту поки не визначена.

РФ відповість на відправку батальйонів НАТО в Польщу і Прибалтику.

Про те постійний представник РФ в блоці Олександр Грушко - пишуть "Известия".

Для зміцнення східного флангу НАТО формує посилені багатонаціональні батальйони, і на початку 2017 року чотири таких підрозділи з'являться в Польщі та країнах Балтії — Естонії, Латвії і Литві. Точна чисельність контингенту поки не визначена.

Постпред РФ розповів, що НАТО посилює свою присутність поблизу Чорного моря, зокрема, обговорюються пропозиції створити в Румунії так звану "рамкову" бригаду і конкретні варіанти розширення натовської присутності в Чорному морі. Грушко підкреслив, що "прийняті НАТО заходи не залишаться без відповіді". Про що конкретно йдеться, він не уточнив.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про розміщення з 2017-го року 330 морських піхотинців США в Норвегії.

НАТО посилює свою присутність у Чорноморському регіоні

Вже відомо, що військово-повітряні сили надає Велика Британія, її літаки не просто стоятимуть на аеродромі, а постійно курсуватимуть акваторією Чорного моря, спостерігатимуть за військовими кораблями, підводними човнами та військовими літаками Росії. Так Альянс готується відбивати можливі атаки Москви по країнах Європи. Створення сил стримування за участю армійців Канади, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Туреччини, США та Румунії - це головний результат міністерської зустрічі країн НАТО, яка відбулася напередодні у Бельгії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: