"РФ палає від коронавірусу". Лукашенко різко відреагував на рішення Кремля закрити кордон з Білоруссю

Дата публікації
Перегляди
6911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"РФ палає від коронавірусу". Лукашенко різко відреагував на рішення Кремля закрити кордон з Білоруссю

Фото: Associated Press

Білорусь не збирається закривати кордони

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі ситуація з поширенням коронавірусу Covid-19 краща, ніж у Росії, при цьому кордон між двома країнами закриває уряд Росії.

Про це 16 березня повідомляє БелТА.

За словами президента Білорусі, "всі ці рухи тіла в напрямку коронавируса" різко позначилися на економіці. Говорячи про поширення коронавируса, президент закликав білоруську владу працювати без паніки.

"Ви бачите, світ збожеволів від коронавируса або, може бути, на основі цих всіх міркувань по коронавірус. Але для нас не це головне і страшне. Ми ці віруси переживали, переживемо і цей", - сказав він.

На думку Лукашенка, Мінськ адекватно реагує на загрозу. Разом з тим він закликав громадян країни "не бігати по аптеках" і не скуповувати ліки.

"У Білорусі відносно спокійна ситуація, а Росія вся палає від коронавірусу. Так хто від кого має закриватися? Питання риторичне", - додав Лукашенко реагуючи на рішення РФ закрити кордон з Білоруссю.

Зазначимо, що Україна від 17 березня на два тижні закриє всі міжнародні пасажирські рейси, як повітряні, так і наземні.

Нагадаємо, у Чернівецькій області 16 березня новий коронавірус підтвердили ще у двох осіб. Інфекцію діагностували у жінок.

Від 12 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

13 березня в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу - померла 70-річна мешканка Радомишля Житомирської області, яка їздила до Польщі. Вона протягом останніх двох тижнів вела дуже активний спосіб життя. У місті нині ввели надзвичайний стан, дезінфікують місця, де перебувала жінка, а також обстежують осіб, з якими вона контактувала.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація