Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ планує повністю звільнити Сирію від бойовиків до кінця року

Зараз доходи "ІД" від торгівлі нафтою скоротилися до 3-4 млн доларів у місяць

Росія планує повністю звільнити Сирію від терористів до кінця року.

Про це заявив голова комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Віктор Бондарєв, - пише "Інтерфакс".

"Два роки тому, коли Росія почала операцію в Сирії, бюджет терористичної організації отримував близько 50 млн доларів в місяць від нафтопродаж на території країни (в рік виходило за 3 млрд доларів). В окремі періоди сума доходила до позначки в 10 млн доларів за добу. Зараз доходи "ІД" від торгівлі нафтою скоротилися до 3-4 млн доларів у місяць", - йдеться в статті Бондарєва.

 

ВідеоКореспондент Reuters показав, як живуть люди в розбомблених будинках в Сирії

За його словами, фінансова шкода зумовила серйозну проблему з поповненням військово-технічних і людських ресурсів, з якою зіткнулися зараз бойовики. "Російські Збройні сили зараз реалізують завершальний етап боротьби, початок якому поклало звільнення Ракки - неофіційної столиці "ІД". Якщо операція буде проводитися за планом, то до кінця року територію Сирії повністю очистять від терористів", - заявив сенатор.

Раніше повідомлялося, що російські військові можуть вивести із Сирії частину військового контингенту і техніки. Остаточне рішення має прийняти президент Володимир Путін. Плани скорочення російської військової підтримки пов'язані з успішною боротьбою сирійських урядових військ з "Ісламським державою" і "Джебхат ан-Нусрою". У Міноборони Росії заявляють, що армія Асада контролює близько 95% території республіки, і для остаточної перемоги над терористами велика підтримка не знадобиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції