РФ похизувалася перед США новим гіперзвуковим ракетним комплексом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни планують поставити комплекс на чергування наступного місяця.

Російська Федерація продемонструвала спеціалістам США ракетний комплекс з гіперзвуковим планувальним крилатим блоком "Авангард".

Про це 26 листопада пише ТАСС з посиланням на Міністерство оборони РФ.

Росіяни зазначають, що Росія провела показ новітнього озброєння з метою підтримки ефективності Договору про СНО (стратегічного наступального озброєння).

"В рамках реалізації Договору між РФ і США про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь в період з 24 по 26 листопада 2019 року на території РФ американській інспекційній групі проведено показ ракетного комплексу" Авангард "з гіперзвуковим планувальним крилатим блоком", - йдеться в повідомленні.

В Міноборони РФ також додали, що "Авангард" введуть в експлуатацію в грудні цього року.

Цей ракетний комплекс з гіперзвуковим планувальним крилатим блоком здатний летіти в щільних шарах атмосфери зі швидкістю понад 20 швидкостей звуку, маневруючи по курсу і висоті і долаючи протиракетну оборону.

За словами президента РФ Володимира Путіна, "Авангард", поряд з ракетами "Сармат", комплексами "Кинджал" і "Пересвет", в рази збільшує потенціал армії і флоту, тим самим "надійно і безумовно забезпечуючи безпеку Росії на найближчі десятиліття".

Відео Путін зізнався, що на полігоні під Сєверодвінськом розробляли ядерні ракети

Нові подробиці ядерного вибуху під російським Сєверодвінськом. Путін вперше визнав, що на полігоні проводили випробування надпотужної ракетної установки. Господар Кремля висловився під час вручення сім'ям загиблих посмертних орденів за мужність. За словами російського президента, п'ятеро загиблих дослідників були причетні до ядерних розробок, які не мають аналогів у світі і які "зможуть забезпечити суверенітет та безпеку Росії на десятиліття вперед".  

Путін зізнався, що на полігоні під Сєверодвінськом розробляли ядерні ракети

Залиште свій коментар

Вибір редакції