РФ призупинили всиновлення російських дітей американцями

Росія призупинила процедуру всиновлення російських дітей громадянами США після скандального випадку, коли американка повернула всиновленого хлопчика з запискою, що він більше не потрібен.

Артем Савєльєв
vesti.ru
Артема Савєльєва повернули з запискою, що він більше не потрібен
Міністерство закордонних справ Росії заявило, що всі процедури всиновлення російських дітей американськими родинами призупинені.

За словами представника відомства Андрія Нестеренка, заборона діятиме доти, доки дві країни не ухвалять угоду щодо процедур всиновлення.

Така заява з’явилася після того, як нещодавно американка відіслала літаком без супроводу дорослих назад до Москви 7-річного російського хлопчика, якого вона перед тим всиновила.

"При ньому була записка, що прийомні батьки-американці від нього відмовляються і просять забрати його назад", - повідомив уповноважений при президенті РФ з прав дитини Павло Астахов.

Прийомна мати заявила, що в хлопця серйозні психологічні проблеми і що її обдурили в російському притулку.

Ця історія продовжила скандал з усиновленнями, який спалахнув на початку березня. Нагадаємо, тоді стало відомо, що семирічний Ваня Скоробогатов з Челябінська загинув від рук своїх прийомних батьків. Після цього МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей, - всього за останні роки в Сполучених Штатах загинули 15 дітей з Росії, усиновлених громадянами США.

Читайте також:

Американці повернули всиновленого хлопчика до Росії із запискою, що він більше не потрібен

МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей

Гаїтяни заперечують викрадення дітей американцями: малюків віддали добровільно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: