Рф сприймає Україну як ціль: у США помітили активні спроби Росії втрутися в українські вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зросла і кіберактивність росіян.

Російський уряд активно намагається втрутитися у внутрішні справи в Україні, в тому числі в контексті президентських і парламентських виборів, запланованих на наступний рік.

Про це заявив високопоставлений представник Державного департаменту США під час брифінгу для журналістів, - пише Укрінформ.

"Ми бачимо помітне зростання – вже на дуже високому рівні – російського втручання у внутрішні справи України", - зауважив офіційний представник Держдепу у відповідь на запитання, як оцінює адміністрація США намагання РФ втрутитися в майбутні вибори в Україні.

"Думаю, що росіяни – і я маю назвати конкретно російський уряд, бо вважаю, що ці рішення виходять від Путіна – сприймають Україну як дуже вразливу ціль та намагаються в різні способи підірвати довіру до демократичних інститутів", - зауважив американський посадовець.

Також він звернув увагу й на високий рівень кіберактивності росіян.

За його словами, Державний департамент США забезпечив велику практичну підтримку Україні, у тому числі у сфері посилення кібер-захисту. "Отже, ми закатали рукави й щоденно працюємо з ними (з українською стороною – ред.), щоб зробити Україну та її установи більш стійкими до цих нападів", - підкреслив представник Держдепартаменту США.

ВідеоХто переміг би на виборах президента, якби вони відбулися зараз: результати соцопитування

Як показує свіже опитування від компанії "Соціополіс", якби вибори президента відбулися просто зараз - Тимошенко набрала б 18,5%. Володимир Зеленський – 10,8%. Анатолій Гриценко та Петро Порошенко - по 7,8%. Це серед тих, хто взяв би участь у голосуванні. А от якщо Володимир Зеленський таки піде на вибори - у другому турі він перемагає усіх імовірних опонентів, кажуть соціологи.

Хто переміг би на виборах президента, якби вони відбулися зараз: результати соцопитування

Раніше президент України Петро Порошенко зазначив, що Російська Федерація збирається втручатися у виборчу кампанію в Україні та хоче зірвати вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції