РФ вивезла українських біженців з естонського кордону у невідомому напрямку: ситуація - на особливому контролі МЗС

Дата публікації
Перегляди
1377
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
РФ вивезла українських біженців з естонського кордону у невідомому напрямку: ситуація - на особливому контролі МЗС

Фото: Associated Press

Ситуація із українськими біженцями, які застрягли на кордоні Росії та Естонії, перебуває на особливому контролі Міністерства закордонних справ для з'ясування всіх обставин.

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на ситуацію, яка склалася з українськими біженцями. Напередодні стало відомо, що на російсько-естонському кордоні утворилися величезні черги, переважно з громадян України. Після цього, за інформацією естонської сторони, російські силовики зібрали українських біженців і кудись їх вивезли вантажівками.

У дипломатичному відомстві наголосили, що наразі з'ясовують усі обставини цього інциденту, про це повідомив спікер Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко в Twitter.

"Посольство України в Естонії взаємодіє із естонськими компетентними органами задля з‘ясування ситуації з українськими громадянами на російсько-естонському кордоні. Питання виїзду українців з Росії перебуває на особливому контролі МЗС та інших причетних державних органів України", - зазначив він.

Нагадаємо, що за останні кілька днів на російському боці південно-східного кордону Естонії зібралося понад тисячу людей, переважно українців, яким російська влада завадила в’їзду в Естонію через затримку прикордонних процедур. Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Лаенеметс заявив, що людей, які стояли на кордоні, зібрали і кудись вивезли вантажівками.

ЗСУ наступає: яка ситуація на фронті та чи готуватись до складного жовтня

ЗСУ наступає: яка ситуація на фронті та чи готуватись до складного жовтня

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація