Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ заборонила постачати до Білорусі нафтопродукти та автогаз

Росія ввела заборону до кінця 2019 року.

Російська Федерація ввела заборону на експорт світлих і темних нафтопродуктів, а також скрапленого вуглеводневого газу до Білорусі з листопада 2018 року до кінця 2019 року.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова міністра енергетики РФ Олександра Новака.

Новак заявив, що підписаний між Росією та Білоруссю протокол передбачає заборону на поставки нафтопродуктів - темних нафтопродуктів, дизельного палива.

"Він також передбачає частково постачання певних нафтопродуктів, які не виробляються в республіці Білорусь і які з точки зору внутрішнього споживання їм необхідні. Це окремий перелік до протоколу, великий перелік - лакофарбові вироби, хімічна продукція, тобто продукція нафтохімічних заводів", - сказав Новак.

Нагадаємо, що Спадковий принц Саудівської Аравії Мухаммед Аль Сауд нещодавно заявив, що в майбутньому кількість виробників нафти на світовому ринку повинна значно скоротитися, зокрема, з ринку зникнуть Росія і Китай

"Через дев'ятнадцять років виробництво нафти в Росії сильно скоротиться, якщо не зникне зовсім", - сказав він.

ВідеоБіля столиці Шрі-Ланки у море вилилося 25 тонн нафти

На Шрі-Ланці три сотні моряків та службовців берегової охорони намагаються очистити воду від нафти. Витік палива стався неподалік Коломбо. Там тріснув підводний трубопровід, яким нафту перекачують з танкерів до наземного сховища. Для того, щоби очистити берегову лінію від чорних плям – знадобиться два-три дні.

Біля столиці Шрі-Ланки у море вилилося 25 тонн нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції