РФ засумнівалася в юрисдикції Міжнародного суду ООН в розгляді з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія виступила з запереченнями щодо юрисдикції суду.

Російська Федерація виступила з попередніми запереченнями щодо юрисдикції Міжнародного суду ООН в розгляді з Україною.

Про це повідомила в понеділок прес-служба суду.

Як відзначили в інстанції, "12 вересня Російська Федерація виступила з попередніми запереченнями щодо юрисдикції суду і прийнятності звернення (України)". Згідно з встановленними правилами, розгляд по суті між сторонами було призупинено, а Україні дано термін до 14 січня 2019 року, "щоб представити свою письмову відповідь на попередні заперечення".

Нагадаємо, що цьогоріч улітку Україною подано меморандум із детальним описом усіх порушень РФ. 12 вересня росіяни передали до суду свої зауваження, котрі стосуються відсутності, на їхню думку, в суду належної юрисдикції для розгляду цієї справи. На черзі українські письмові пояснення щодо висловлених РФ претензій – ці документи мають бути подані до 14 січня 2019 року.

МЗС України виступило із заявою, що Україна продовжить наполягати на розгляді в Міжнародному суді ООН справи проти Російської Федерації, що стосується дискримінації та фінансування тероризму.

ВідеоУкраїна подала до Міжнародного суду ООН 29 томів із доказами причетності Росії до тероризму

Подарунок до дня Росії. Докази російської провини - порушення Москвою конвенцій про фінансування тероризму і про ліквідацію расової дискримінації Україна подала до Міжнародного суду ООН. Докази містяться у 29 томах і важать аж 90 кілограмів. Позиція обох сторін з'явиться в суді не раніше липня 2019 року.

Україна подала до Міжнародного суду ООН 29 томів із доказами причетності Росії до тероризму

Залиште свій коментар

Вибір редакції