Річницю політичної кризи в Бельгії відзначили масовим роздяганням

На вулицях бельгійських міст відбулися "народні гуляння", якими люди відзначили 249 днів з початку затяжної парламентської кризи.

Близько 10 тисяч людей в бельгійському місті Гент напередодні ввечері взяли участь у народних гуляннях з нагоди встановленого Бельгією світового рекорду з тривалості політичної кризи.

17 лютого виповнилося 249 днів з дня проведення у Бельгії позачергових парламентських виборів, за підсумками яких мав бути сформований новий кабінет міністрів, чого досі так і не відбулося. Таким чином, Бельгія стала за тривалістю політичного безвладдя "чемпіоном" не тільки Європи, а й світу.

З цієї нагоди актори з Гента організували театралізовану церемонію передачі офіційною іракською делегацією "кубка світу" колегам з Бельгії.

А близько 500 студентів на знак протесту проти націоналізму в політиці провели своєрідну акцію за принципом флеш-мобу, одночасно оголивши сідниці.

Ще півсотні молодих людей роздяглися до нижньої білизни і вишикувалися так, щоб створити своїми тілами слово "єдність".

Раніше сенатор з Фландрії Марлен Теммермам, гінеколог за освітою, закликала співгромадян відмовлятися від сексу, поки не буде сформовано новий федеральний уряд Бельгії.

Парламентські вибори пройшли в Бельгії 13 червня 2010. Перемогу на них отримав Новий фламандський альянс (NVA), який закликає до розділення франкомовної і фламандськомовної частин королівства.

З того часу домовитися про формування уряду політичним силам так і не вдалося. Хоча політики і преса всерйоз заговорили про можливість розпаду Бельгії як держави, результати опитувань громадської думки свідчать, що більшість мешканців країни виступають за збереження її цілісності.

В умовах гострої кризи в Бельгії продовжує роботу уряд Іва Летерма. В умовах відсутності нового кабінету король бельгійців Альберт II, будучи формальним главою держави, доручив Летерму розробити і подати до парламенту проект федерального бюджету на 2011 рік.

Читайте також:

Бельгія встановила світовий рекорд за тривалістю політичної кризи

У Бельгії сенатор закликала до "сексуального страйку", поки чоловіки не вирішать політичну кризу

Бельгія може розділитися навпіл

Президентом Євросоюзу став бельгійський прем'єр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: