Річницю політичної кризи в Бельгії відзначили масовим роздяганням

На вулицях бельгійських міст відбулися "народні гуляння", якими люди відзначили 249 днів з початку затяжної парламентської кризи.

Близько 10 тисяч людей в бельгійському місті Гент напередодні ввечері взяли участь у народних гуляннях з нагоди встановленого Бельгією світового рекорду з тривалості політичної кризи.

17 лютого виповнилося 249 днів з дня проведення у Бельгії позачергових парламентських виборів, за підсумками яких мав бути сформований новий кабінет міністрів, чого досі так і не відбулося. Таким чином, Бельгія стала за тривалістю політичного безвладдя "чемпіоном" не тільки Європи, а й світу.

З цієї нагоди актори з Гента організували театралізовану церемонію передачі офіційною іракською делегацією "кубка світу" колегам з Бельгії.

А близько 500 студентів на знак протесту проти націоналізму в політиці провели своєрідну акцію за принципом флеш-мобу, одночасно оголивши сідниці.

Ще півсотні молодих людей роздяглися до нижньої білизни і вишикувалися так, щоб створити своїми тілами слово "єдність".

Раніше сенатор з Фландрії Марлен Теммермам, гінеколог за освітою, закликала співгромадян відмовлятися від сексу, поки не буде сформовано новий федеральний уряд Бельгії.

Парламентські вибори пройшли в Бельгії 13 червня 2010. Перемогу на них отримав Новий фламандський альянс (NVA), який закликає до розділення франкомовної і фламандськомовної частин королівства.

З того часу домовитися про формування уряду політичним силам так і не вдалося. Хоча політики і преса всерйоз заговорили про можливість розпаду Бельгії як держави, результати опитувань громадської думки свідчать, що більшість мешканців країни виступають за збереження її цілісності.

В умовах гострої кризи в Бельгії продовжує роботу уряд Іва Летерма. В умовах відсутності нового кабінету король бельгійців Альберт II, будучи формальним главою держави, доручив Летерму розробити і подати до парламенту проект федерального бюджету на 2011 рік.

Читайте також:

Бельгія встановила світовий рекорд за тривалістю політичної кризи

У Бельгії сенатор закликала до "сексуального страйку", поки чоловіки не вирішать політичну кризу

Бельгія може розділитися навпіл

Президентом Євросоюзу став бельгійський прем'єр

ВідеоРічницю політичної кризи в Бельгії відзначили масовим роздяганням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: