Рідні вбитих в Африці російських журналістів відмовилися вірити слідству

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родичів обурило небажання правоохоронців перевіряти інформацію, надану іншими журналістами.

Родичі убитих в ЦАР влітку 2018 року російських журналістів не вірять офіційним висновками розслідування, які озвучив заступник голови слідчого комітету РФ Ігор Краснов. Свою позицію близькі жертв виклали у відеозверненні, поширеному в YouTube.

Слідчі прийшли до висновку, що росіян в Африці вбили з метою пограбування. При цьому опубліковані іншими журналістами матеріали про можливу причетність до злочину членів угруповання ПВК "Вагнер" були проігноровані.

Вдова Орхана Джемаля Ірина Гордієнко і батько Кирила Радченко Олександр Радченко виступили з заявою про недовіру слідчому комітету. На їхню думку, офіційній версії не вистачає фактів, а озвучені мотиви зовсім голослівні. "Я до цього ставлюся з великою печаллю, жахливою. Тому що слідчий комітет — це найголовніший орган нашої країни, який повинен, коли висуває версію, підкріплювати її доказами, для цього він і існує", — зазначила Гордієнко.

Раніше повідомлялося, що вбивці російських документалістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченко могли спеціально прилетіти з Донбасу до Центральноафриканської республіки та повернутися назад після вчинення злочину.

Відео В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Залиште свій коментар

Вибір редакції