Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні відомої порноакторки розповіли ймовірні причини її раптового самогубства

Її чоловік Кевін Мур висловив свій смуток і попросив про приватність.

Брат 23-річної порноакторки Огаст Еймс, яка померла у США, звинуватив онлайн-тролів в її смерті.

В офіційному протоколі йшлося про те, що Еймс покінчила життя самогубством, передає Mirror. За словами медичного експерта, жінка повісилася.

Тепер її брат Джеймс Грабовський проклинає "хуліганів", які цькували його сестру за кілька днів до її смерті.

«Залякування - це не жарт. Це забрало життя моєї сестри, і я не можу повернути її. Цей біль, який я відчуваю тому, що люди не можуть тримати свою думку при собі, нестерпні, і все, що я відчуваю щодо них – це ненависть до кожного, хто підштовхнув її (Огаст Еймс – Ред.) до цього… це назавжди змінило мене… Я думаю, я не зможу сховатися від чуток, і повідомлення не зупиняться. Це буде моїм єдиним постом, і я хотів би, щоб мене залишили у спокої», - написав він у своєму Facebook.

Фотогалерея У США померла відома 23-річна порноакторка (6 фото)

Він також додав, що дуже любив сестру, як і любить всю свою сім’ю.

Своєю чергою, її чоловік Кевін Мур висловив свій смуток і попросив про приватність.

"Вона була найдобрішою людиною, яку я коли-небудь знав, і вона була всесвітом для мене. Будь ласка, залиште це як приватну сімейну справу в цей важкий час", - прокоментував він, передає Independent.

Повідомлялося, що протягом останніх днів у Мережі проти неї розгорнулася ціла кампанія зі цькування. Порноакторку звинуватили в гомофобії за висловлювання на адресу іншого неназваного актора: жінка висловила свою стурбованість через те, що він не попередив її про свою гомосексуальність. Еймс сказала, що "більшість дівчат-акторок воліють відмовлятися від такого з міркувань безпеки", нібито натякнувши, що він може мати венеричні захворювання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції