Рідні заарештованої в США росіянки Бутіної стверджують, що вже тиждень не спілкувалися з дочкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз у рідних немає ніяких даних про стан дочки.

Рідні заарештованої в США росіянки Марії Бутіної вже тиждень не можуть додзвонитися до дочки.

Про це повідомляють російські «Известия».

"На цьому тижні ми з дочкою жодного разу не змогли поговорити. Зв'язок завжди обривається. Сподіваюся, що це не якесь додаткове перешкоджання з боку адміністрації в'язниці", - розповів виданню батько росіянки Валерій Бутін.

Він пояснив, що процес організації дзвінка в цілому досить складний.

"Тим не менш, раніше ми стабільно мали можливість розмовляти один-два рази на тиждень", - зазначив отець Бутиной.

Він заявив, що зараз у рідних немає ніяких даних про стан дочки.

"Звичайно, ми переживаємо. Після переводу Марії на загальний режим утримання її самопочуття в цілому нормальне, якщо так можна висловитися", - додав Валерій Бутин.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень", щоб просунути порядку денного Російської Федерації", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції