Рідня бен Ладена визнала його дочку і готується виконати криваву обітницю

Принесуть в жертву в Саудівській Аравії 100 верблюдів і 100 баранів на честь повернення до королівства дочки "терориста номер один".

Родичі лідера міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена принесуть в жертву в Саудівській Аравії 100 верблюдів і 100 баранів на честь повернення до королівства дочки "терориста номер один" - 17-річної Іман.

Приліт Іман на батьківщину з Тегерана, де вона жила під домашнім арештом, очікується у вівторок або в середу. "Особливі джерела" повідомили, що дочка бен Ладена прилітає "саме в Саудівську Аравію, а не до Сирії", де проживає мати Іман - Наджуа, перша дружина лідера "Аль-Каїди".

Старший брат Іман, який проживає в Катарі, четвертий син Усами - 29-річний Омар сказав, що "дав Аллаху обітницю заколоти сто баранів" на честь повернення сестри на батьківщину. Омар додав, що його "родичі, як знаходяться в Саудівській Аравії, отримали вказівку від брата Усами бен Ладена Бакра заколоти на честь цієї події сто верблюдів".

Повернення 17-річної дочки "терориста номер один" з Ірану на батьківщину ускладнено декларованими сумнівами іранської влади щодо особистості дівчини, яка знаходилася під домашнім арештом у Тегерані, а потім втекла з-під арешту і зараз знаходиться на території саудівського посольства в іранській столиці.

Посольство Саудівської Аравії видало Іман документи, що засвідчують її особистість, але іранське МЗС заявляє, що "будь-які особи з такими ідентифікаційними даними на законних підставах на іранську територію не в'їжджали".

Родичі бен Ладена сподіваються, що офіційним представникам Саудівської Аравії та Ірану вдасться вирішити проблему повернення Іман бен Ладен на батьківщину. Вони готують жертовних тварин, щоб за мусульманським звичаєм відзначити возз'єднання Іман з сім'єю, від якої вона була відірвана вісім років, після втечі з Пакистану в 2001 році.

Тоді США почали проводити військову операцію в сусідньому Афганістані, після того, як терористи 11 вересня 2001 підірвали в Нью-Йорку хмарочоси Всесвітнього торгового центру, через що загинули близько 3 тис. людей.

Читайте також:

В Ірані дочку бен Ладена вважають самозванкою

Послідовники бен Ладена намагалися вбити Білла Клінтона

Сім'я бен Ладена з 2001 року живе під охороною в Ірані

США відомо про місцезнаходження бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: