Рівень безробіття в США досяг рекордного рівня

Американці масово втрачають роботу. Останнього разу США переживало такий спад за часів Великої депресії.

У грудні минулого року рівень безробіття в США склав 7,2%. За останній місяць кількість робочих місць скоротилася на 524 тисяч, що є рекордним показником за останні 16 років.

За даними міністерства праці країни, національний рівень безробіття виріс з листопада по грудень минулого року на 0,4% - з 6,8% до 7,2%. Втім, аналітики прогнозували ще більш похмуре майбутнє: згідно з їх прогнозами, скорочених місць мало бути 550 тисяч.

За уточненими даними, в листопаді втратили робочі місця 584 тисячі людей, раніше фігурувала цифра в 533 тисячі, ще 423 тисячі осіб залишилися без роботи за підсумками жовтня минулого року.

Загальне число скорочених робочих місць за 2008 рік складає 2,6 мільйона, що є найбільшим показником з 1945 року (часи Великої депресії), протягом якого близько 2,8 мільйонів американців стали безробітними.

Новообраний президент США Барак Обама вже запропонував конгресу ухвалити свій план зі стимулювання економіки країни. Він прогнозує, що у випадку, якщо країна нічого не зробить, "рецесія може тягнутися багато років, а рівень безробіття досягне двозначної цифри".

План Обами включає зниження податків, розширення допомоги з безробіття, виплат медичного страхування і подвоєння виробництва альтернативних форм енергії в США. Крім того, до 2011 року він має намір створити 3 млн. нових робочих місць.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: