Рівень радіації на АЕС "Фукусіма-1" досяг рекордних значень

Рівень радіації над другим енергоблоком аварійної АЕС в Японії становить 500 мілізіверт на годину, що в 100 разів перевищує річну норму, яку може отримати людина.

Рівень радіації над другим енергоблоком аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії досяг максимального значення, зафіксованого після аварії.

За даними Агентства з ядерної та промислової безпеки Японії (NISA), наразі рівень радіації над другим реактором становить 500 мілізіверт на годину (мЗв/год).

Згідно з нормативними документами, річна гранично допустима доза опромінення всього тіла (не окремих органів), яку людина може отримати за рік, становить 5 мЗв, а для професійних працівників - 50 мЗв.

Високий рівень радіації і підвищення температури на АЕС суттєво ускладнюють роботу ліквідаторів, які ризикують отримати смертельну дозу опромінення. Зараз вони працюють над підключенням енергоблоків до джерела живлення. Раніше були підведені екстрені лінії електропостачання до всіх шести реакторів.

Нагадаємо, що система охолодження реакторів АЕС "Фукусіма" вийшла з ладу після руйнівного землетрусу магнітудою 9,0, який стався в Японії 11 березня.

Неодноразово на АЕС спалахували пожежі, пролунало кілька вибухів, були зафіксовані витоки радіації. Зараз японська влада оголосила, що обстановку на АЕС вдалося стабілізувати, однак ліквідаторам належить виконати великий обсяг робіт, перш ніж можна буде говорити про безпеку атомної станції.

Читайте також:

Опубліковано відео зруйнованої АЕС в Японії з висоти пташиного польоту

З третього реактора "Фукусіми" почав валити чорний дим

Рівень радіації у Києві удвічі вищий, ніж у Токіо

Радіоактивний пил з японської АЕС перетнув два океани і досяг Ісландії

ВідеоОпубліковано відео зруйнованої АЕС в Японії з висоти пташиного польоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: