Рівень радіації на "Фукусімі" досяг вкрай небезпечного рівня

Рівень радіації на АЕС в Фукусімі досяг 10 мілізіверт на годину, що підвищує ризик ураження променевою хворобою та збільшує шанс появи ракових захворювань.

Рівень радіації на АЕС в Фукусімі досяг 10 мілізіверт на годину, що вважається вкрай небезпечним показником.

Вважається, що при тривалому знаходженні (близько 100 годин) при такому рівні радіації серйозно підвищується ризик ураження променевою хворобою. Менше перебування в небезпечній зоні збільшує шанс появи ракових захворювань.

Раніше повідомлялося, що протягом всієї ночі рівень радіації на аварійній АЕС змінювався від 2 до 6 мілізіверт.

Вранці керівництво АЕС було змушене евакуювати зі станції персонал, однак пізніше співробітники повернулися назад. Крім того, до участі у ліквідації аварії були залучені вертольоти, які заливають реактор на третьому енергоблоці.

Нагадаєом, аварійна ситуація на "Фукусіма-1" була викликана потужним землетрусом магнітудою 9, що стався 11 березня. Після цього в країні почалися цунамі. У результаті за наступні кілька днів вибухи відбулися в чотирьох із шести енергоблоків, причому четвертий реактор на момент землетрусу був заглушений.

Спочатку аварії було присвоєно четвертий рівень небезпеки за міжнародною шкалою INES. Пізніше французькі фахівці підняли оцінку загрози до шостого рівня. Всього в шкалі сім рівнів, причому найвищий привласнювався лише аварії на Чорнобильській АЕС.

Евакуація мешканців, що проживають в радіусі 20-30 кілометрів від станції, була зроблена ще раніше. Тим, хто виїхати не зміг або не побажав, було рекомендовано не виходити з будинків і дотримуватися ряду запобіжних заходів.

Все про події у Японії читайте тут.

Читайте також:

Японська влада повідомляє про 11 тисяч загиблих та зниклих без вісті

З японської АЕС "Фукусіма-1" евакуювали весь персонал

Нова пожежа спалахнула на четвертому енергоблоці АЕС "Фукусіма-1"

Єврокомісар з енергетики назвав "апокаліпсисом" вибухи на "Фукусіма-1"

ВідеоРівень радіації на "Фукусімі" досяг вкрай небезпечного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: