Рівень води піднявся по пояс: паводок паралізував життя у кількох районах Косова, Албанії та Сербії

Дата публікації
Перегляди
590
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Негода зруйнувала кілька мостів, заблоковані десятки доріг.

Висока вода паралізувала життя у кількох районах Косова та Албанії. Там після безперервних злив різко піднявся рівень води у річках. 

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок.

Зазначається, що останній тиждень у регіоні дощ майже не вщухав. І врешті рівень води піднявся по пояс. Негода зруйнувала кілька мостів, заблоковані десятки доріг. На невеличких надувних човнах рятувальники намагаються евакуювати людей із найбільш постраждалих районів. Через паводки покинути свої домівки вимушені й сотні родин в Албанії. Під водою опинилися й більшість полів із зимовими посівами.

Паводки паралізували життя в кількох районах Косова та Албанії

Паводки паралізували життя в кількох районах Косова та Албанії

Як повідомляє, Associated Press така ж ситуація через сніг та дощі склалася і у Сербії. Там у понеділок, 11 січня, в деяких регіонах паводки на річках призвели до потрапляння в них великої кількості сміття. Надзвичайний стан було оголошено в південних муніципалітетах Дольєвац і Власотінце, де рятувальникам довелося евакуювати з будинків більше 20 осіб.

Будинки і господарські будівлі затоплені після декількох днів дощу і снігу в районі міста Лесковац. Також довколишні села залишилися без питної води. У центральній і східній Сербії тисячі людей залишилися без світла через снігопад.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Японії через снігопади загинуло вісім людей. Заметілі вирували у північній частині країни. 

Сніговий хаос у Японії

Сніговий хаос у Японії
Наступна публікація