Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Різала ножем та поливала окропом хлопця: уперше в Британії жінку ув’язнили за домашнє насильство

Чоловік опинився за крок від загибелі.

У Британії 22-річну дівчину Джордан Ворт засудили до 7,5 року в'язниці через домашнє насильство і "примусовий контроль". Вперше в історії країни жінці винесли вирок за такою статтею.

Про це повідомляє BBC.

Ворт звинувачують в тому, що вона протягом декількох років знущалася над своїм коханим, 22-річним Алексом Скілом, що страждає на гідроцефалію. Чоловік розповів, що його дівчина протягом майже чотирьох років завдавала йому не тільки моральної, а й фізичної шкоди, через що він опинився на волосину від смерті.

За його словами, Джордан наносила йому рани ножем, поливала окропом, забороняла спати з нею в одному ліжку і вирішувала, який одяг йому потрібно носити. Окрім того, дівчина забороняла йому спілкуватись з родичами і друзями, ламала мобільні телефони і навіть контролювала його сторінку у Facebook.

Знущання починались зі штовхання і стусанів, проте поступово набули загрозливих масштабів, зізнається потерпілий. Насильство припинилося лише тоді, коли сусіди Алекса і Джордан викликали поліцію через гучні крики з їхнього будинку. Тоді медики діагностували у хлопця каліцтва на руці і опіки другого і третього ступенів. "Мені сказали, якби я залишився там на довше, я б помер. Лікарі і поліцейські зійшлися на думці: мені залишалося прожити ще днів 10", - говорить Алекс.

Нагадаємо, прокуратура оприлюднила статистику смертей через насильство в українських сім'ях. Раніше деякі видання публікували значно завищені дані. 

ВідеоТСН.Тиждень розповість, як уникнути домашнього насильства і розпочати життя з нуля

Понад 110 тисяч українців за минулий рік поскаржилися до поліції на домашнє насильство. Переважно - побиті до крові. Та ще страшніше - це кілька тисяч дитячих звернень. І це лише ті, хто не побоявся відкрито заявити про насилля в родині.

ТСН.Тиждень розповість, як уникнути домашнього насильства і розпочати життя з нуля

Залиште свій коментар

Вибір редакції