Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Різанина у Парижі. Кадиров підтвердив національність нападника і звинуватив владу Франції

Він вважає, що справа у формуванні особистості у французькому суспільстві.

Голова Чечні Рамзан Кадиров звинуватив владу Франції в тому, що чеченець Хамзат Асінов став злочинцем і скоїв напад у Парижі.

Про це він написав у Telegram-каналі. 

Він підтвердив, що нападник у 14 років отримав паспорт громадянина Росії і мав чеченське походження. Однак його паспорт недійсний, бо в 20 років Хамзат не отримав новий.

"У зв'язку з цим вважаю за необхідне заявити, що вся відповідальність за те, що Хасан Азімов встав на шлях злочинності, повністю лягає на владу Франції. У Чечні він тільки народився, а дорослішання, формування його особистості, його поглядів і переконань відбувалося у французькому суспільстві", - написав Кадиров. 

Він додав, що країни Заходу начебто створили "тепличні умови" для всіх, хто вороже ставиться до Росії. Хамзата Асінова він назвав одним із тих, хто відбився від контролю спецслужб, які готують таких людей до війни на Близькому Сході.

Також Кадиров вважає, що якби нападник Асінов прожив дитинство та юність у Чечні, його "доля склалася б інакше".

Нагадаємо, у Парижі озброєний ножем чоловік напав на перехожих. Внаслідок нападу одна людина загинула, п'ятеро отримали поранення. Відповідальність за напад взяла на себе терористична організація "Ісламська держава"Нападника згодом ідентифікували – це 20-річний Хамзат Асінов, який народився в Чечні, але переїхав з родиною до Франції як політичний біженець 

Залиште свій коментар

Вибір редакції