Різка критика окупаційної політики Путіна та викриття Кремля. Найвлучніші цитати нового глави ПАРЄ

Педро Аграмунт відомий своєю підтримкою демократичних перетворень в Україні.

Сьогодні, 25 січня, було обрано нового главу Парламентської асамблеї Ради Європи - ним став іспанський депутат Педро Аграмунт

Політик, який відомий заявами на підтримку України, послідовно критикує Росію під час своїх виступів. Зокрема, через анексію Криму та підтримку сепаратистів на сході України. А під час Євромайдану він, як голова "Європейської народної партії", засудив дії тодішньої влади, яка вчинила насильство проти мирних демонстрантів під час акцій протесту.

ТСН.ua зробив підбірку його цитат, які стосуються ситуації в нашій державі.

 

  • Я повністю підтримую українців, які борються за все, чим є для них асоціація з Європою: прихильність демократії, верховенство права, чесний уряд, права людини і краще майбутнє. (14/01/2014)

 

  • Так звані проросійські демонстрації в Донецьку, Харкові та Луганську - фейки. Вони є втіленням російської пропаганди і були нашвидкуруч зроблені Кремлем... я відвідав різні міста України, в тому числі Донецьк і був свідком демонстрацій. Вони були повністю штучними і насправді здійснювалися російськими туристами. Ми повинні виступити проти дестабілізаційного впливу, яким займається Росія... (10/04/2014)

 

  • Російська окупація Криму є неконституційною і незаконною. Це ніколи не повинно бути визнано міжнародним співтовариством і окупаційні сили повинні вийти. Я підтримую незалежний суверенітет і територіальну цілісність України. (10/04/2014)

 

  • Ми не можемо прийняти новий принцип міжнародного права в результаті чого агресія однієї країни проти іншої в ім'я захисту національного етносу стає прийнятною, як це зробила Росія в Криму. Якщо цей принцип був універсалізований, це ніби як повернутися назад на кілька століть - новий вид колоніалізму. Що стосується президента Росії, Путіна, його поведінка була би більш типовою для 19-го століття. Пошуки влади таким чином і територіального панування - це застарілі ідеї, які не мають місця в 21-му столітті. (10/04/2014)

 

  • Росія повинна зрозуміти, що її погрози не будуть почуті і що вона не може тримати своїх солдатів на українській землі... Припинення вогню не означає мир, тому ми (Рада Європи, - ред.) повинні зробити все від нас залежне, щоб домогтися справжнього миру в Україні " (02/10/2014)

 

Нагадаємо, раніше керівний комітет ПАРЄ (бюро асамблеї) погодив позицію про те, що делегація РФ не матиме права взяти участь у роботі асамблеї до обрання нового складу російського парламенту.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: