Робітники фабрики модного одягу у Камбоджі масово втрачають свідомість

Серед причин втрати свідомості робітниками на фабриці шведської компанії H&M називають втому і недоїдання, а також хімічні речовини, які виділяються під час виробництва.

Робітники швейної фабрики в Камбоджі масово втратили свідомість на своїх місцях в цеху. Причому сталося це вже вдруге поспіль, і точні причини цього явища встановити поки не вдалося.

Навіть фахівці з удосконалення умов праці не можуть поки розібратися в що відбувається на фабриці-постачальника шведської компанії H&M, що виробляє модний одяг.

У вівторок, 23 серпня, близько ста робочих фабрики одночасно втратили свідомість у цеху. У четвер відбувся ще один подібний епізод, коли спочатку знепритомніли двоє робітників, а слідом за ними без свідомості впали на своїх місцях ще 196 осіб. Всі 198 постраждалих були госпіталізовані.

Представники Міжнародної організації праці (МОП) підозрюють, що причиною події могла стати перевтома або недоїдання. Робітники отримують лише 30 центів на годину при 48-годинному робочому тижні, тому, бажаючи збільшити свій заробіток, вони працюють понаднормово і при цьому пропускають обід.

Представник шведської головної компанії в п'ятницю, 26 серпня, заявив, що "ні співробітники компанії, ні експерти МОП поки не знайшли достовірного пояснення цим подіям".

Водночас, деякі експерти пов'язують масову одночасну втрату свідомості з виділенням хімічних речовин при виробництві та фарбуванні тканин. Тим більше, що кілька госпіталізованих робочих говорили про те, що перед непритомністю відчули якийсь різкий і неприємний запах, що йшов від матеріалу, з яким вони працювали. А втома і пропущені обіди, безумовно, могли посилити реакцію ослабленого організму на невідому хімічну речовину.

Читайте також:

Український інженер був рабом у Таїланді впродовж 14 років

У Бангладеш загорілася фабрика із 10 тисячами працівників

У Москві виявлено "підземне місто" з сотнею нелегалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: