Робота в ЄС? Будь ласка!

Євросоюз відкриває ринок праці для робітників із високою кваліфікацією з іншик країн. Вони зможуть працювати в ЄС завдяки "блакитній карті".

Франко Фраттіні (Фото: joergspielt.de)
Франко Фраттіні (Фото: joergspielt.de)
Євросоюз відкриває свій ринок для висококваліфікованої робочої сили з країн, що не входять в ЄС. Про це оголосив комісар Єврокомісії з питань юстиції, свободи і безпеки Франко Фраттіні.

Він повідомив, що в Євросоюзі вводиться так звана "блакитна карта", яка дає можливість її власнику працювати на всьому просторі ЄС. Відповідний документ буде представлений Єврокомісією на затвердження міністрів внутрішніх справ ЄС у вересні.

„Блакитна карта" покликана розв'язати проблему браку висококваліфікованих кадрів у ряді галузей економіки й соціального забезпечення ЄС. Євросоюз має намір привертати лікарів, інженерів, учених-дослідників, фахівців у галузі комп'ютерної техніки.

Власник "блакитної карти" зможе по завершенню фіксованого контракту в одній із країн ЄС, переїздити в іншу. Проте новий документ не дає права на постійне проживання в Євросоюзі і на необмежений за часом трудовий контракт.

„Блакитна карта" буде дійсна протягом п'яти років після повернення працівника з ЄС на батьківщину. У будь-який момент він може повернутися в Євросоюз, якщо для нього з'явиться відповідна вакансія.

прапор ЄС
У Євросоюзі вводиться так звана "блакитна карта", яка дає можливість її власнику працювати на всьому просторі ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: